Witryny wiszące

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana, która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów. Firma Gabloty Romana jest czołowym producentem gablot aluminiowych w Polsce. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu produkt, który będzie spersonalizowany do Państwa potrzeb.

Witryny wiszące, podobnie jak witryny stojące stanowią bardzo ważny punkt w naszej ofercie dla klientów – wiele osób składa na nie zamówienia i jest z nich bardzo zadowolona. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów – między innymi certyfikowanych profilów Grupy Kęty – sprawia, że nasze produkty prezentują się bardzo dobrze, a także są wytrzymałe. Witryny szklane, które znajdują się w naszej ofercie z pewnością spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Podobnie, jak w przypadku naszych pozostałych produktów, każda witryna wisząca składana jest pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z najwyższej jakości materiałów. Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego upewniamy się, że każdy nasz produkt jest sprawdzany przed wysłaniem do klienta.

W przypadku witryn wiszących polecamy zwłaszcza takie modele jak: witryna wiszące WW3, witryna wisząca WW8 czy witryna wisząca WW5.

Witryna wisząca WW3
Witryna wisząca WW3
Witryna wisząca WW5
Witryna wisząca WW5
Witryna wisząca WW8
Witryna wisząca WW8