Witryny szklane – wolnostojące i wiszące

Witryny szklane, które znajdują się w naszej ofercie przeznaczone są do montażu wewnątrz pomieszczeń. Oferujemy modele zarówno wolnostojące, jak i wiszące. Każdy z dostępnych modeli, które znajdują się w naszym katalogu wykorzystuje certyfikowane materiały, jak m.in. profile aluminiowe Grupy Kęty.

Witryny Szklane WS24
Witryna stojąca WS24

Przedstawiona powyżej witryna jest jednym z naszych sztandarowych przykładów witryn stojącychWykonana z wysokiej jakości aluminium, szkła hartowanego oraz płyty meblowej stanowi bardzo ważny punkt w naszej ofercie. Warto zwrócić uwagę na szerokie możliwości zastosowania tego modelu. Z pewnością doskonale sprawdzi się jako witryna ekspozycyjna do sklepu z produktami o wysokiej wartości rynkowej. Innymi zastosowaniem może być na przykład eksponat muzealny.

Witryny Szklane WW3
Witryna wisząca WW3

Witryny szklane, które przedstawiamy w tym wpisie to bardzo ważny produkt w naszej ofercie. Przedstawiona powyżej witryna wisząca o symbolu WW3 to doskonały przykład połączenia elegancji i szyku z możliwościami ekspozycyjnymi. Wykonana ze szkła hartowanego i aluminiowych profili Grupy Kęty nie tylko dobrze wygląda na ścianie, ale także świetnie spisuje się jako miejsce na przechowywanie cennych przedmiotów takich jak puchary czy eksponaty muzealne.

Witryny szklane mają zastosowanie między innymi w urzędach pocztowych, urzędach miasta czy instytucjach publicznych takich jak np. szkoła podstawowa, gimnazjum czy liceum. Wykonane z bezpiecznego szkła produkty z naszej oferty z pewnością nie będą stanowiły zagrożenia nawet w przypadku ich rozbicia. Związane jest to z tym, że produkty te montowane są z użyciem szkła hartowanego, które w sytuacji rozbicia rozleci się na miliony małych kawałków, które nikomu nie zrobią krzywdy. Jest to bardzo ważna cecha, która sprawia, że warto wybrać nasze witryny szklane.

Witryny szklane WW2
Witryna wisząca WW2

Każdy z naszych modeli, które znajdują się w katalogu dodatkowo umożliwia dalszą personalizację – jeżeli są Państwo zainteresowani danym typem witryny – istnieje możliwość określenie takich opcji dodatkowych jak na przykład montaż teleskopów, zmiana wymiaru czy innych parametrów. Witryny szklane, które znajdują się w naszej ofercie handlowej dzielą się nie tylko na wiszące stojące, ale także na aluminiowe i drewniane. Podobnie jak nasze pozostałe produkty jak na przykład gabloty aluminiowe gabloty drewniane.

About the author: admin