Tablice informacyjne – najwyższa jakość w Polsce

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne to jeden z naszych najważniejszych produktów! Wykonane z najwyższej jakości materiałów stanowią bardzo ważny punkt w naszej ofercie. Tablice ogłoszeniowe,  które dla Państwa wykonujemy mogą być wykonane z drewna sosnowego, lub aluminium. Podczas składania naszych produktów dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, po to, aby produkt końcowy w 100% odpowiadał Państwa wymaganiom.

 

Tablice informacyjne T5
Tablice informacyjne T5

Nasze tablice ogłoszeniowe mogą być między innymi stosowane jako informator w biurze, instytucji czy urzędzie. Bardzo istotnym faktem jest, że produkty w tej kategorii są bardzo zróżnicowane, a ich możliwość dostosowania nie kończy się na typie. Dzięki temu, że zatrudniamy wielu specjalistów od montażu gablot tablic, możemy wykonać produkt o dowolnych rozmiarach – długości, szerokości czy głębokości. Elementem, który mogą Państwo zmienić w naszych gablot, jest także podłoże samej tablicy informacyjnej. Zależnie od potrzeb do wyboru jest m.in. podłoże korkowe, do którego można przyczepić materiały informacyjne za pomocą pinezek czy też szpilek. Inną możliwością jest montaż w tablicy podłoża magnetycznego, w którym używane są magnesy. Oba rozwiązania są równie popularne ze względu na różnorodność potrzeb wśród naszych klientów. To Państwo decydują w jaki sposób ma być zrobiony produkt – od pierwszych chwil tworzenia, do samego końca procesu produkcyjnego.

 

Tablice informacyjne T4
Tablice informacyjne T4

Kolejnym elementem, który można wybrać w przypadku naszych tablic informacyjnych jest to czy tablica ma być przeznaczona do montażu np. na ścianie czy też ma być wolnostojąca. Oba z tych wariantów są skutecznym sposobem na to, aby przedstawić informacje – klienci bardzo często dobierają typ tablicy w zależności od tego do czego ma być stosowana. W przypadku produktu, który ma zostać umieszczony na zewnątrz – na wolnym powietrzu – montujemy tylko i wyłącznie podłoże magnetyczne, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu trwałości korka, ponieważ nie jest on odporny na warunki atmosferyczne. Tablice korkowe montujemy tylko i wyłącznie z przeznaczeniem do przechowywania ich wewnątrz pomieszczeń zamkniętych.

Tablice informacyjne firmy Matonni to idealne rozwiązanie dla osób, firm czy urzędów, gdzie przeprowadzane są np. szkolenia. Dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie tablicy typu WTD przedstawionej poniżej:

Tablice informacyjne WTD
Tablice informacyjne WTD

About the author: admin