Tablice

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana, która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów. Firma Gabloty Romana jest czołowym producentem gablot aluminiowych w Polsce. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu produkt, który będzie spersonalizowany do Państwa potrzeb.

Tablice, które znajdują się w ofercie naszej firmy, są niezwykle uniwersalnym produktem. Pozwalają na przedstawianie treści na dużej przestrzeni – jej rozmiar zależy od tego, co Państwo oczekują. Tablice informacyjne to nasz sztandarowy produkt, na zakup którego zdecydowało się już wielu naszych klientów. Informacje mogą być przedstawiane zarówno na podłożu korkowym, jak i podłożu magnetycznych za pomocą magnesów – decyzja o podłożu zależy od Państwa upodobań. Tak, jak w przypadku pozostałych naszych produktów mają Państwo możliwość szerokiej personalizacji produktu końcowego.

W naszej ofercie znajduje się dziewięć rodzajów tablic ogłoszeniowych – zaczynając od najbardziej tradycyjnych jak tablica T6, poprzez tablicę T2, kończąc na bardziej rozbudowanym produkcie jakim jest tablica-parawan T4.

Tablica T2
Tablica T2
Tablica-parawan T4
Tablica-parawan T4
Tablica T6
Tablica T6