Potykacze reklamowe

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana, która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów. Firma Gabloty Romana jest czołowym producentem gablot aluminiowych w Polsce. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu produkt, który będzie spersonalizowany do Państwa potrzeb.

Potykacze reklamowe są bardzo dobrym sposobem na promocję właściwie każdego przedsięwzięcia. Firma Matonni zajmuje się produkcją potykaczy reklamowych o dowolnych wymiarach – w zależności od wymagań klienta. Wszystkie nasze stojaki reklamowe wykonane są z aluminium w kolorze srebrnym – istnieje jednak możliwość większej personalizacji produktów z tej kategorii.

Jako producent realizujemy dwa typy stojaków reklamowychpotykacze jednostronnektóre pozwalają na przedstawianie materiałów reklamowych z jednej strony, natomiast potykacze dwustronne umożliwiają prezentację z obu stron.

Przykładowymi produktami w kategorii stojaków reklamowych są np. Potykacz P11 oraz Potykacz P2.

Potykacz P11
Potykacz P11
Potykacz P2
Potykacz P2