Potykacze jednostronne

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana, która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów. Firma Gabloty Romana jest czołowym producentem gablot aluminiowych w Polsce. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu produkt, który będzie spersonalizowany do Państwa potrzeb.

Potykacze jednostronne, które znajdują się w naszej ofercie wykonywane są w dowolnych rozmiarach – zależnie od potrzeb klienta. Prezentowana treść zamieszczona jest tylko na jednej stronie stojaka reklamowego, tył jest wolny od treści. Produkty w tej kategorii wykonywane są z aluminium, co sprawia, że przenoszenie potykacza nie sprawia większych problemów.

W naszej ofercie znajdują się dwa produkty w tej kategorii, jednak istnieje możliwość ich dostosowania do potrzeb klienta. Pierwszym z produktów jest Potykacz P1, który pozwala na widoczną ekspozycję treści na jednolitej płycie magnetycznej. Innym produktem z tej kategorii jest Potykacz P2, który posiada nadstawkę.

Potykacz P1
Potykacz P1
Potykacz P2
Potykacz P2