Potykacze dwustronne

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana, która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów. Firma Gabloty Romana jest czołowym producentem gablot aluminiowych w Polsce. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu produkt, który będzie spersonalizowany do Państwa potrzeb.

Potykacze dwustronne cieszą się dużą popularnością wśród naszych produktów ze względu na ich szerokie zastosowanie w celach promocyjnych. W odróżnieniu do Stojaków jednostronnych w przypadku produktów w tej kategorii istnieje możliwość dodawania treści również po drugiej stronie. Potykacze dwustronne wykonane są z aluminium, a ich wymiar ustalany jest bezpośrednio z klientem.

W naszej ofercie znajdują się dwa produkty w tej kategorii – Potykacz P10 posiadający jedną część do publikacji treści. Jeżeli potrzebują Państwo produktu, który oferuje podział miejsca na reklamę, proponujemy Potykacz P11.

Potykacz P11
Potykacz P11
Potykacz P10
Potykacz P10