Nasze produkty

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana, która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów.

Firma Gabloty Romana. jest czołowym producentem i dystrybutorem gablot ogłoszeniowych przeznaczonych do użytku wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Dzięki certyfikowanym materiałom, z których realizujemy nasze produkty możemy zapewnić o ich trwałości i wytrzymałości.

Oprócz produkcji gablot informacyjnych firma Gabloty Romana jest producentem witryn szklanych, które w zależności od potrzeb klienta mogą być stojące, lub wiszące. Nasze witryny ekspozycyjne doskonale nadają się do prezentacji różnego rodzaju produktów – niezależnie czy będzie to biżuteria czy też coś równie cennego.

Jako producent gablot wewnętrznych oraz witryn sklepowych realizujemy także takie projekty jak tablice informacyjne czy potykacze reklamowe. Wykonane są one, podobnie jak gabloty ogłoszeniowe, z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów. Zapewnia to trwałość na lata.

Nasze produkty:

  1. Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne
  2. Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne
  3. Gabloty specjalne:
  4. Witryny stojące
  5. Witryny wiszące
  6. Potykacze:
  7. Tablice