Gabloty aluminiowe – jak wybrać odpowiednią gablotę wewnętrzną?

Gabloty z aluminium – podstawowe informacje

Gabloty z aluminium stanowią większa część naszej oferty produktowej. Nasz katalog jest bardzo rozbudowany jeżeli chodzi o gabloty aluminiowe – dostępne są zarówno modele wolnostojące, jak i wiszące. Jest to tylko jeden z występujących podziałów w naszej kategoryzacji. Nasze produkty z pierwszej kategorii montowane są z użyciem słupków z solidnego aluminium. Oba typy realizowane są z użyciem profili Grupy Kęty, która jest liderem w branży metalurgicznej. Nasze produkty montowane są pod okiem wykwalifikowanych specjalistów co sprawia, że stanowią odpowiedni wybór jeżeli chcą Państwo wytrzymały produkt, który będzie służył długie lata.

Gabloty z aluminium można podzielić także na wewnętrzne zewnętrzne. W tym wpisie skoncentrujemy się wyłącznie na pierwszym typie.

Gabloty z aluminium
Gabloty z aluminium – typ JG3,2F

 

Personalizacja wnętrza gabloty

Jak mogą Państwo zauważyć na zdjęciu powyżej – Gablota wewnętrzna JG3,2F posiada pewną modyfikację. Chodzi konkretnie o wnętrze, które jest wyłożone welurem – wybór takiej dodatkowej opcji jest dostępny tylko i wyłącznie w przypadku produktów przeznaczonych do montażu w środku zamkniętych pomieszczeń. Jest to niezwykle przydatna opcja, która sprawia, że gabloty firmy Matonni są wyborem nie tylko stawiającym na jakość wykonania i trwałość, ale także na styl i elegancję. Dzięki możliwości personalizacji naszych produktów dajemy Państwu właściwie nieograniczony wybór jeżeli chodzi o gabloty z aluminium.

Wybór wielkości gabloty

Wcześniej pisaliśmy już na temat możliwości dostosowania wielkości naszych produktów do potrzeb klienta – sytuacja wygląda tak samo w przypadku omawianego w tym wpisie typu gablot. Mają Państwo możliwość wyboru dowolnego wymiaru – produkt może być zarówno niewielki – mieszczący się na przykład w małym mieszkaniu – lub też ogromny, który zajmie całą ścianę. Wybór należy do naszego klienta, który ma wpływ na wszystkie produkty, które wychodzą z naszego zakładu produkcyjnego, który znajduje się w Bydgoszczy.

Mobilność gabloty z aluminium

Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem, którym powinna kierować się osoba chcąca zakupić gablotę ogłoszeniowąjest między innymi mobilność, która jest bardzo ważna zwłaszcza w sytuacjach, gdy miejsce przedstawiania informacji czy prezentacji często ulega zmianie. Wówczas chcielibyśmy Państwu zaproponować produkt, który jest nie tylko mobilny, ale także stylowy, a dzięki możliwości dalszego dostosowywania gabloty – także stylowy i pasujący do każdego wnętrza. Oto gablota aluminiowa WWJP

Gabloty z aluminium
Gablota WWJP

About the author: admin