Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne

Informujemy, że marka Matonni została przejęta przez firmę Gabloty Romana sp. z o.o., która przejęła również wszystkie zobowiązania i zapewni obsługę obecnych i przyszłych klientów. Firma Gabloty Romana jest czołowym producentem gablot aluminiowych w Polsce. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu produkt, który będzie spersonalizowany do Państwa potrzeb.

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne przeznaczone są do ekspozycji na zewnątrz pomieszczeń – na wolnym powietrzu. Firma Matonni stawia przede wszystkim na jakość naszych produktów – dzięki stosowaniu certyfikowanych materiałów gwarantujemy trwałość naszych gablot zewnętrznych na długie lata. Nie straszne im wiatr, deszcz, grad czy śnieg – dzięki profesjonalistom zajmujących się montażem, pracujących w naszej firmie, gwarantujemy najwyższą jakość.

W naszej ofercie znajdują się gabloty zewnętrzne przeznaczone zarówno do powieszenia na ścianie, jak i stojące na ziemi na specjalnych stojakach. Gabloty wolnostojące to przede wszystkim trwałość i gustowny wygląd. Dzięki solidnemu mocowaniu nasz produkt wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Gabloty wiszące to dobry wybór zwłaszcza w przypadku, gdy montaż gabloty odbywa się na konkretnej ścianie, np. na zewnątrz budynku.

W przypadku gablot ogłoszeniowych zewnętrznych polecamy przede wszystkim następujące produkty: Gablota DS6, Gablota WDDB13F  czy Gablota JCP6

Gablota DS6
Gablota DS6
Gablota WDDB13F
Gablota WDDB13F
Gablota JCP6
Gablota JCP6