Gabloty aluminiowe – wewnętrzne i zewnętrzne

Gabloty aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne stanowią największą część z całości katalogu naszych produktów. Ich uniwersalność sprawia, że są wśród naszych klientów niezwykle popularne. W przypadku gablot zewnętrznych realizujemy zamówienia w dowolnych rozmiarach i kolorach – w zależności od potrzeb klienta. Otwieranie może odbywać się za pomocą dodatkowo zamontowanych teleskopów, które ułatwiają korzystanie – nie trzeba wówczas stosować podpórki, która jest elementem standardowo montowanym w gablotach.

Gabloty aluminiowe wewnętrzne
Gablota 2xWDDB13

 

 

Popularną odmianą wykorzystywaną np. na wystawach, szkołach czy w teatrach są gabloty aluminiowe wewnętrzne. Bardzo ważnym elementem, który odróżnia gabloty zewnętrzne od gablot wewnętrznych jest materiał, który znajduje się w środku. W związku z tym, że poza pomieszczeniami – na wolnym powietrzu – występują różne warunki pogodowe co ma olbrzymie znaczenie na wytrzymałość. Podłoże korkowe czy tkanina, którą można wyłożyć wnętrze jest bardzo wrażliwa na deszcz czy śnieg. Wilgoć może uszkodzić te typy podłóż, w związku z tym gabloty aluminiowe wewnętrzne, w odróżnieniu od zewnętrznych dają możliwość zmiany podłoża.

Gabloty aluminiowe wewnętrzne
Gablota WDDB13

Kolejnym podziałem, który występuje w przypadku produktów firmy Matonni jest rozdzielenie gablot na te, które otwierają się i prezentują treści tylko po jednej stronie i na te, które są dwustronne. Powyżej przedstawiona jest tradycyjna gablota zewnętrzna wolnostojąca dwustronna. Jest ona szczególnie popularna w przypadku dworców czy miejsc gdzie potrzeba dużo miejsca na prezentacje informacji.

Przedstawiane w tym wpisie produkty to kluczowy punkt w naszej ofercie handlowej – najwyższej jakości gabloty aluminiowe wewnętrzne zmontowane na profilach Grupy Kęty wytrzymają przez długie lata, a ich możliwość personalizacji sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy także to, że nasze produkty będą pasowały do każdego wnętrza – niezależnie od kolor ścian czy pozostałych mebli – dzięki możliwości dostosowania koloru według palety RAL jesteśmy w stanie wszystko zrobić według Państwa wytycznych. Państwa pomieszczenie jest nieduże? Dopasujemy wymiary do każdego miejsca – zarówno wewnątrz budynków czy na wolnym powietrzu.

Gabloty aluminiowe wewnętrzne WJCZB6
Gablota WJCZB6

Przedstawiona powyżej gablota wolnostojąca czteroskrzydłowa jednostronna to bardzo często zamawiany produkt, który polecamy zwłaszcza centrom wystawienniczym czy Urzędom miejskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

About the author: admin